Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Find a user or modify list order
Identifikimi       Rendit sipas       Rregulli       
#Ikona personaleIdentifikimiHumorJoin dateVizita funditNumri i postimevePMWeb site
 1 
meti sopijalia18/03/2012Sun Mar 18, 2012 8:15 pm0 Dërgo mesazh privat   
 2 
arbenita30/01/2012Mon Jan 30, 2012 10:49 am0 Dërgo mesazh privat   
 3 
gentian09/01/2012Mon Jan 09, 2012 2:47 am0 Dërgo mesazh privat   
 4 
lumja20/12/2010Mon Dec 20, 2010 10:43 am0 Dërgo mesazh privat   
 5 
avatar
noah~hack24/01/2010Mon Oct 25, 2010 1:56 pm275 Dërgo mesazh privat  http://www.v-shala.tk 
 6 
afrim_o.t.r01/08/2010Sun Aug 01, 2010 8:47 am0 Dërgo mesazh privat   
 7 
toni16/05/2010Sun May 16, 2010 4:50 pm0 Dërgo mesazh privat   
 8 
aldis03/05/2010Mon May 03, 2010 4:36 pm0 Dërgo mesazh privat   
 9 
da ` King-24/01/2010Sun Jan 24, 2010 10:20 pm0 Dërgo mesazh privat   
 10 
JORGO13/03/2010Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat   
 11 
Qendrim06/03/2015Asnjëherë0 Dërgo mesazh privat