Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Me gjet pasat qata personav qe kan qel emailin ne pc tuajen

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Me gjet pasat qata personav qe kan qel emailin ne pc tuajen Empty
MesazhTitulli: Me gjet pasat qata personav qe kan qel emailin ne pc tuajen   Me gjet pasat qata personav qe kan qel emailin ne pc tuajen EmptyFri Jan 29, 2010 9:59 pm

kjo vlen per ata qe kan firefox skeni nevoj te merrni programe qe ndoshta mund te permbajne viruse vetem per ti gjetur passat e atyre qe kan perdorur pc tondeja nje menyr tjeter se si mund ti theni ata passa pa program:


1 hapim firefox
2 tools
3 internet options
4 nalt klikoni tek " security "
5 klikoni tek saved passwords
6 klikoni show passwords
7 mos harroni mja thy passin atij qe deshironi tja theni normal nese e ka perdorur pc tonde mjafton ta ket hapur msn tek pc-ja juaj.
Me gjet pasat qata personav qe kan qel emailin ne pc tuajen Valmir11
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Me gjet pasat qata personav qe kan qel emailin ne pc tuajen
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Hacking Tools-
Kërce tek: