Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Me Kth pc tane qysh e ke pas para 1muji apo ma afer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Me Kth pc tane qysh e ke pas para 1muji apo ma afer   Sat Feb 06, 2010 8:31 pm

Me Kth pc tane qysh e ke pas para 1muji apo ma afer
________________________________________
per me kthy pc tane 15 oshe 20 ose 30 dit me khy pc permas duhet kshtu


1. him start

2.him programs

3 him accessiores

4 tani system tools

5 tani system restre klikon aty

6 tani e prek next

7 tani e prek daten kur po don me kthy tani next tani apet nex tani pret deri sa te ristartohet pc tani deri sa te lshohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Me Kth pc tane qysh e ke pas para 1muji apo ma afer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» [Para las leyendas de meinbrutalo.de]for legends, meinbrutalo.de
» Emoticon Code from Neopets!
» Secret Mission: The Forgotten Island
» Recoloring Contest
» Chess for Android 3.0.1: XBoard/WinBoard

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: