Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 ni trick me notepad :)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: ni trick me notepad :)   Sat Feb 06, 2010 8:58 pm

Hini ne notepad:
Start>Notepad

Futjani ''Copy'' qesaj:
@echo off
Lots of boxes
Start boxes

edhe bonja ''Paste'' ne notepad

Hini ne:
File>Save As

edhe ngjitjani emrin ''Boxes.bat''

Kur e qelni file'in qelen plot faqe, per me i nal faqet duhesh me shtyp ctrl + C.
Mundeni mija qu najkujna edhe ata nuk edijn qysh mbyllhen
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
ni trick me notepad :)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Looking for Sega/Tyco Pocket Power toys
» All engines settings!!!
» Oil cans x300
» Trick- or- treating Candy from Oct. 29th

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: