Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Tutorial - Shkarko video nga Youtube

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Tutorial - Shkarko video nga Youtube   Wed Jan 27, 2010 7:27 pm

Në kete tutorial do ju mesoj se si te shkarkoni video nga Youtube shume shpejt dhe falas, krejt duke perdorur vetem nje fjale te vetme "OK"


Zgjedim videon per te shkarkuar,

Në linkun e tij shtojme "OK"

Linku origjinal:
https://www.youtube.com/watch?v=0clxLycxGd8

Siq e thash edhe me lart, ne linkun origjinal shtojme fjalen OK menjehere pas WWW.

Linku duhet te jete keshtu:
www.OKyoutube.com/watch?v=0clxLycxGd8
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Tutorial - Shkarko video nga Youtube
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Video game figures
» Grandmaster Strategy Video Training Library
» Curl Tutorial!
» Bayonetta/Video Game Figures
» AOE_Fan's RMS Command Tutorial

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: