Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Bloutooth i fshehur ne Xp dhe VISTA

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Bloutooth i fshehur ne Xp dhe VISTA   Wed Jan 27, 2010 7:28 pm

nese deshironi te merrni ose te dergoni diqka ne PC duhet te veproni keshtu; te instaloni ndonje program per blutooth te qfardoshum dhe veproni keshtu<>run<> the tani e zgjedh se a dush me qu ne net ose me marr prej netit ?
tung njerz shpresoj se kesh i qart
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Bloutooth i fshehur ne Xp dhe VISTA
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» older pc games and Vista
» Large Pages
» Grand Master Chess 3
» Chess Hero (Chess Training Program)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: