Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Adobe Photoshop Elements 7.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Adobe Photoshop Elements 7.0   Tue Feb 09, 2010 7:26 pm

Adobe Photoshop Elements 7.0


Adobe
Photoshop Elements 7 software combines power and simplicity so you can
make ordinary photos extraordinary; tell engaging stories in beautiful,
personalized creations for print and web; and easily find and view all
your photos. New Photoshop.com membership* works with Photoshop
Elements so you can protect your photos with automatic online backup
and 2 GB [...]

Shkarko Ketu
http://xwarezzz.com/adobe/2441/adobe...ial-patch.html
Nese ka ndonje virus un nuk mbaj pergjegjs
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Adobe Photoshop Elements 7.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» The Elements of Positional Evaluation
» How to apply Drop Shadow to your Images: Photoshop (any version)
» How to Make a Simple Blend in Photoshop (any version): Lasso Feather Blend Technique
» How to make yourself look like a smurf.
» Coloring tutorial? GIMP AND POSSIBLY PHOTOSHOP

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Crack & Serialz-
Kërce tek: