Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Trike te thjeshta per XP

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Trike te thjeshta per XP Empty
MesazhTitulli: Trike te thjeshta per XP   Trike te thjeshta per XP EmptyWed Feb 10, 2010 5:41 pm

Kliko Start - Run , aty shkruaj ... Shiko se qfare do te hapet

Shtypi ne Run .. Shiko se qfare do te hapet

Shtyp veq nje . Shiko se qfare do te hapet

Trik tjeter, shume I quditshem

Hape Microsoft Word

Shkruaj kete - =rand(200,99) Pastaj shtyp Enter

As Bill Gates nuk ka mund te jep pergjigjje per kete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Trike te thjeshta per XP
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: