Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 10 gjerat e rrezikshme ne internet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

10 gjerat e rrezikshme ne internet Empty
MesazhTitulli: 10 gjerat e rrezikshme ne internet   10 gjerat e rrezikshme ne internet EmptyWed Feb 10, 2010 5:48 pm

10 gjerat e rrezikshme ne internet

..Lista jone e "10 gjerat e rrezikshme ne internet," permban rreziqet, brengat si dhe zgjidhjet ne probleme gjate shfletimit ne internet

*
* Hapja e mesazheve te pranuara nga imellet te panjohura
* Instalimi I programeve te pautorizuara
* Ndalja e punes se mjeteve te sigurise(Firewallet , antiviruseve)
* Hapja e HTML apo edhe gjerave te tjera te ardhrua nga te panjohurit
* Shfletimi I webfaqeve te ndyra si ato porno dhe ato te ngjajshme me to
* Dhenja e passwordave, numrave te sigurise se kartave tuaja apo ndonje gje e rendesishme njerezve te panjohur
* Shfletimi I webfaqeve te panjohura
* Shkarkimi I fajlleve te panjohura
* Vjedhjave e sigurise se webfaqeve dhe regjistrimi ne webfaqe te pasigurta
* Folja ne chate te ndryshme me njerez te panjohur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
10 gjerat e rrezikshme ne internet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Never take ONO as your internet provider if you go to spain...
» Internet connection problem
» FICS - Free Internet Chess Server
» Business Idea - International Internet Chess School
» Be An Internet Safety Agent!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: