Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Trik Google.Com/ImaGes

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Trik Google.Com/ImaGes Empty
MesazhTitulli: Trik Google.Com/ImaGes   Trik Google.Com/ImaGes EmptyWed Feb 10, 2010 5:49 pm

Hapeni Browersin shkoni tek
Kodi:

www.google.com/images

lypni diqka i psh fllowers ose car

une e kam gjetur kshtu qe e kam vendos kte ne browers

Kodi:

http://images.google.nl/images?hl=nl...n+zoeken&gbv=2

pasi qe te hapet faqja fshine linkun edhe vendosni kete

javascript:R= 0; x1=.1; y1=.05; x2=.25; y2=.24; x3=1.6; y3=.24; x4=300; y4=200; x5=300; y5=200; DI= document.images ; DIL=DI.length; function A(){for(i=0; i<DIL; i++){DIS=DI[ i ].style; DIS.position='absolute'; DIS.left=Math. sin(R*x1+ i*x2+x3)* x4+x5; DIS.top=Math. cos(R*y1+ i*y2+y3)* y4+y5}R++ }setInterval('A()',5); void(0)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Trik Google.Com/ImaGes
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dealing with large images?
» Google translate's beatbox!
» Sorry, guys!
» Random Funny Pictures
» polar express graphic

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: