Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Kush ta Ka Bo Bllock Shum E Thjesht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Kush ta Ka Bo Bllock Shum E Thjesht Empty
MesazhTitulli: Kush ta Ka Bo Bllock Shum E Thjesht   Kush ta Ka Bo Bllock Shum E Thjesht EmptyThu Feb 11, 2010 1:31 pm

Qe Kqyrni Se Kush Ta Ka Ba Bllock

Hapeni Msn Tuaj

Pastaj Shkojm Sign In Shkojm Tools ------> Options

Tani Klikojm te ---> Privacy

Dalin 2 Katrora Me Imella Katrori Ne Anen e Majt Esht se Kon e Ki Ne Kontakt List e Katrori Ne Anen e Djatdht Kujna Ja Ke Bo Bllock

Ne Katrorin Ne Anen e Majt Ku Jon Imellat e Klikon Mbi Ndonje Imell Qe Mendon Se Ta Ka Bo Bllock Me Tastin e Djatht Te Miut Edhe Nqs Lexon Me Shkronja Zeza Delete Qaj Person Ta Ka Bo Bllok .. E Nese Nuk Ta Qet D.m.th Nuk Ta Ka Bo Bllock
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Kush ta Ka Bo Bllock Shum E Thjesht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: