Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 shiko videon permes paint

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 24

MesazhTitulli: shiko videon permes paint   Thu Feb 11, 2010 1:33 pm

shiko videon permes paint
per me kqyr naj video ne Paint ndjekim keta hapa:


1. hapim naj video ne cfardo formati
2. duke qen video tuj ec shtypim PrintScreen ne tastier
3. shkojm hapim Paint
4.shtypim Ctrl+V
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
shiko videon permes paint
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» [NEWS] Marc don't paint over the white scars yet!
» My first ever speed paint (2 hrs)
» How do you paint a nice decent bright yellow. Such as would be found on a knight's heraldry?
» Paint on sale at Michaels this week!!!
» Getting Started, GW Version of paint Scheme.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: