Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Si Te Shkruajm nese Na u Pirshet Tsttatura?

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Si Te Shkruajm nese Na u Pirshet Tsttatura? Empty
MesazhTitulli: Si Te Shkruajm nese Na u Pirshet Tsttatura?   Si Te Shkruajm nese Na u Pirshet Tsttatura? EmptyThu Feb 11, 2010 1:35 pm

nese juv prishet Tastatura e sdini me cfare me Shkrujt me ja kthy pergjigjjen Shkoni Kshtu

Shkoni : < START > ; < All programs > ; < Accessories> ; < Accessibility> ; < ON - Screean Keyboard Besoj se e kuptoni.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Si Te Shkruajm nese Na u Pirshet Tsttatura?
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: