Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Shiu në desktop"Screen Saver"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 23

MesazhTitulli: Shiu në desktop"Screen Saver"   Thu Feb 11, 2010 1:36 pm

Për ta shiquar shkoni tek
C:\WINDOWS\system32\HypnogenicRain.scr

Në qoftë se doni të instaloni këtë screensaver
Shkoni tek "C:\WINDOWS\system32\" dhe e gjeni "HypnogenicRain" pastaj
klikoni në të me pullen nimse(klik i djathtë) dhe klikoni "install"
e ndërroni konfiguracionin në qoftë se doni dhe OK
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Shiu në desktop"Screen Saver"
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Desktop icon for "Standalone Install" ?
» Campaign Story Challenge : ERA, "The Mass" Story
» May "Pitch Party" Business Networking Reception & Mixer
» Eternal Dream Official "LOL Pictures" Thread
» Snopes's "Odd News"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: