Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Si te refuzohet Virusi vet ne MSn

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Si te refuzohet Virusi vet ne MSn   Wed Jan 27, 2010 7:34 pm

Si te refuzohet Virusi vet ne MSn
Si te bojm kur dikush te dergon diqka ne msn dhe qe ka virus te refuzohet automatikisht nga msn-ja

hin tools>options>file transfer>automatically reject files transfers for known unsafe files type
domethon e keni veq me ja trus tani aply ose ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Si te refuzohet Virusi vet ne MSn
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: