Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Komanda me ALT

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Komanda me ALT Empty
MesazhTitulli: Komanda me ALT   Komanda me ALT EmptyFri Feb 12, 2010 6:34 pm

Alt-0128 ?
Alt-0189 ?
Alt-0190 ?
Alt-0191 ?
Alt-0188 ?
Alt-0192 ?
Alt-0193 Á
Alt-0194 Â
Alt-0195 ?

Alt-0196 Ä
Alt-0197 ?
Alt-0198 ?
Alt-0199 Ç

Alt-0200 ?
Alt-0201 É
Alt-0202 ?
Alt-0203 Ë

Alt-0204 ?
Alt-0205 Í
Alt-0206 Î
Alt-0207 ?

Alt-0208 G
Alt-0209 ?
Alt-0210 ?
Alt-0211 Ó

Alt-0212 Ô
Alt-0213 ?
Alt-0214 Ö
Alt-0215 ×

Alt-0216 ?
Alt-0217 ?
Alt-0218 Ú
Alt-0219 ?

Alt-0220 Ü
Alt-0221 I
Alt-0222 S
Alt-0223 ß

Alt-0224 ?
Alt-0225 á
Alt-0226 â
Alt-0227 ?

Alt-0228 ä
Alt-0229 ?
Alt-0230 ?
Alt-0231 ç

Alt-0232 ?

Alt-0234 ?
Alt-0235 ë

Alt-0236 ?
Alt-0237 ?

Alt-0239 ?

Alt-0240
Alt-0241 ?
Alt-0242 ?
Alt-0243 ó

Alt-0244 ô
Alt-0245 ?
Alt-0246 ö
Alt-0247 ÷

Alt-0248 ?
Alt-0249 ?
Alt-0250 ú
Alt-0251 ?

Alt-0233 é
Alt-0238 î

Alt-0132 ?
Alt-0133 ?
Alt-0134 ?
Alt-0135 ?
Alt-0129 ?
Alt-0130 ?
Alt-0131 ?
Alt-0136 ?
Alt-0137 ?
Alt-0138 U
Alt-0139 ?
Alt-0140 ?
Alt-0141 ?
Alt-0142 ?
Alt-0143 ?
Alt-0144 ?
Alt-0145 '
Alt-0146 '
Alt-0147 "
Alt-0148 "
Alt-0149 ?
Alt-0150 ?
Alt-0151 ?
Alt-0152 ?
Alt-0153 ?
Alt-0154 š
Alt-0155 ?
Alt-0156 ?
Alt-0157 ?
Alt-0158 ?
Alt-0159 ?
Alt-0160
Alt-0161 ?
Alt-0162 ?
Alt-0163 ?
Alt-0164 ¤
Alt-0165 ?
Alt-0166 ?
Alt-0167 §
Alt-0168 ¨
Alt-0169 ?
Alt-0170 ?
Alt-0171 ?
Alt-0172 ?
Alt-0173
Alt-0174 ?
Alt-0175 ?
Alt-0176 °
Alt-0177 ?
Alt-0178 ?
Alt-0179 ?
Alt-0180 ´
Alt-0181 ?
Alt-0182 ?
Alt-0183 ?
Alt-0184 ¸
Alt-0185 ?
Alt-0186 ?
Alt-0187 ?
Alt-0252 ü
Alt-0253 i
Alt-0254 s
Alt-0255 ?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Komanda me ALT
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: