Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Si Te Ja Fshime Pass Pc-s Pa E Ditur Fare

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Si Te Ja Fshime Pass Pc-s Pa E Ditur Fare Empty
MesazhTitulli: Si Te Ja Fshime Pass Pc-s Pa E Ditur Fare   Si Te Ja Fshime Pass Pc-s Pa E Ditur Fare EmptyFri Feb 12, 2010 6:39 pm

Nese E Keni Harruar Passsword-in E Pc..
Atehere shkojm..
Hapi Pare...:
Kur Te Ndezet Pc Ce Ja-u Kerkon Passwordin Ju Me Tastatur Shtypeni Ctrl + Alt Dhe Delete 2 -here..
Hepi I Dyte :
Ju-a Cet Nje Kateror Tek Name Shkruani Administrator...
Dhe passwore Nuk E mushni Fare Dhe Shtypeni OK...
Pastaj Ja-U Cet 2 usera Njera Administrator Dhe Ajo E Juaja Ce Keni Ju Shtypeni Administrator...
Hapi I Tret :...
Pastaj Shkojm Start >Control Panel > User Account..
Hapi I Katert ...
Shokjm Back Deri Sa Me Nuk Behet Back ..
Hapi i Peste:
Shifeni Aty E Keni Userin Tend Jo Te Administrator..
Por Te Juajin..
Klikojm Tek Useri Juaj..
Hapi I Gjashte::
Shkojm Remove Password : Dhe YES...

Tani Ju Ja Keni Fshire Passwordin Pc-s Tuaj ..
Hapi I Shtate ::
Shokojm Start > Log Off > Dhe Prap Log Off
Dhe Klikojm Tek Useri Juaj..
Ce E Keni Dhe Do Te Hapet Pa Password...

Dhe Do Te Shini Se Passwordi Ne Pc Tende Eshte Fshire...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Si Te Ja Fshime Pass Pc-s Pa E Ditur Fare
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Anyone here have MTpasses to exchange for brutes? [Have brutes want MTpass]
» my collection 1/2 scale HULK has new pants, whats your opinion, better or worse??
» Rare Points
» Chess4u.Book
» CEGT - rating lists February 17th 2013

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: