Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 si me ba nudge me muzik

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

si me ba nudge me muzik Empty
MesazhTitulli: si me ba nudge me muzik   si me ba nudge me muzik EmptyFri Feb 12, 2010 6:39 pm

shkoni aty ku e ndrroni niknemin (options) shkoni ne anen e majt shkrun alert and sounds edhe klikoni aty edhe ju qet aty krejt melodit qe i ka msn edhe tani klikoni permi ni melodi qe doni ju edhe perfuni asaj tabeles e qet ni shirit edhe ne anen e djatht te shiritit e qet brows edhe shkoni e gjeni nje kang qe e deshironi ju edhe e boni open edhe kur tju ban najkush juve nudge ju ban me muzik
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
si me ba nudge me muzik
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: