Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Pastro pc-n tuaj Totalisht

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Pastro pc-n tuaj Totalisht Empty
MesazhTitulli: Pastro pc-n tuaj Totalisht   Pastro pc-n tuaj Totalisht EmptyFri Feb 12, 2010 6:41 pm

Pastro pc-n tuaj Totalisht
==============
Pastro pc-n tuaj Totalisht B]Ndiqni Hapat:

1. Shkojme Start
2.Run
3.Ne run e Shenojm cleanmgr /sageset:50
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Pastro pc-n tuaj Totalisht
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: