Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Bone messengerin Mobile kur jeni offline

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Bone messengerin Mobile kur jeni offline Empty
MesazhTitulli: Bone messengerin Mobile kur jeni offline   Bone messengerin Mobile kur jeni offline EmptyFri Feb 12, 2010 6:42 pm

Bone messengerin Mobile kur jeni offline
===========================
Per me ban MSN - MOBILE kur je offline shkon kshtu ...

Shkon te Nicku - Personal Settings - Phone - Mobile Settings -

tani e aty nje vend ku shkrun [Choose one] e prek ate shigjeten edhe dalin do emra ti e zgjedh [Wi - FI] tani shkon NEXT tani ti qet dy opcione me i zgjedh ti ja bon asaj nalt qe shkrun [ I have read and agree to the pricing and terms of use ] ja qet ate rrethin perpara edhe shkon NEXT ...tani preke DONE edhe mbylle faqen ... Per 30 seconda e mshel MSN edhe e hap perseri te vjen nje qe shkrun Would you like to allow your contacts to send instand messeages to your mobile device ... edhe ti bonja Yes edhe tani e-maili yte behet MOBILE kur je offline
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Bone messengerin Mobile kur jeni offline
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» playing offline
» Mobile Chess List
» Chess by Cellufun 1.0.0.3 for mobile (java)
» Free Mobile Chess Software
» Mobile Chess and Flash Chess

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: