Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 QBlloko CMD nese ke problem me Pc tuaj

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

QBlloko CMD nese ke problem me Pc tuaj Empty
MesazhTitulli: QBlloko CMD nese ke problem me Pc tuaj   QBlloko CMD nese ke problem me Pc tuaj EmptyFri Feb 12, 2010 6:43 pm

Nese ju ndodh naiher qe me juv blocku Command Prompti ( cmd-ja )

at`her duhet me zhblocku qishtu :

Hapeni Notepad edhe shkrujeni :

command

Save As.. cmd.bat

edhe u kry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
QBlloko CMD nese ke problem me Pc tuaj
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Arena Tournament Problem
» Houdini has a problem with the tactic
» VTS 200 TECHNICAL PROBLEM
» Mohon pandangan mengenai overhaul sebab piston problem
» Ekzos Sensor Problem

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: