Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer Empty
MesazhTitulli: Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer   Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer EmptyWed Jan 27, 2010 7:36 pm

Për me kthy Pc tane 15 ose 20 ose 30 dit me khy pc permas duhet kshtu


1.Klikojme start

2.Klikojme programs

3 Klikojme accessiores

4 Klikojme system tools

5 Klikojme system restre klikon aty

6 Klikojme dhe Shtypim next

7 Tani shtypim daten kur po don me kthy tani next tani apet nex tani pret deri sa te ristartohet pc tani deri sa te lshohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Kthimi i PC-s Tuaj Para 1muaji apo Me Afer
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» [Para las leyendas de meinbrutalo.de]for legends, meinbrutalo.de
» Emoticon Code from Neopets!
» Secret Mission: The Forgotten Island
» Recoloring Contest
» Chess for Android 3.0.1: XBoard/WinBoard

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: