Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Si te hapesh host ne 000webhost

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Si te hapesh host ne 000webhost Empty
MesazhTitulli: Si te hapesh host ne 000webhost   Si te hapesh host ne 000webhost EmptyFri Feb 12, 2010 6:44 pm

Se pari shkoni ketu ne linkun e mepeshtem


http://www.000webhost.com
Pastaj do te ju dalin dy paketa
Ju e zgjidhni paketen e pare sepse eshte free

Nese doni host .com/.net/.org/ atehere e shenoni hostin te e para si e doni ju, por nese e shenoni te e para te e dyta nuk ban me shenu

Nese doni subdomain .net16.net atehere shenoni te e dyta, por te e para nuk shenoni asgje.

Te "Your name" e shenoni emrin e juaj
Te "Your email" e shenoni e-mailin tuaj (ne kete e-mail do te ju vijne te dhenat e hostit)

Te "Password" e shenoni passwordin
edhe te kutia e dyte e shenoni passwordin e njejte

Te " Enter the number you see in the image" e shenoni ate kodin e meposhtem qka eshte me ngjyr te kuqe

Pastaj te " I agree to Terms Of Service" e beni ne kutine qka eshte aty nje tik me maus dhe shkoni

Create my Account

Pastaj do te ju duhet nje kod, ate kod duhet t'a merrni te programi ip_confirmer.exe
Programin mund t'a shkarkoni ketu

sendspace.com pld345
Pasi ta qitni kodin ateher shkoni Confirm & Activate! dhe pritni pak dhe hosti juaj qilet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Si te hapesh host ne 000webhost
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» This Website is Worth??
» How Do You Level Up The Party Host Medal?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: