Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Fshij Today dritaren nga Windows Live Messenger

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Fshij Today dritaren nga Windows Live Messenger Empty
MesazhTitulli: Fshij Today dritaren nga Windows Live Messenger   Fshij Today dritaren nga Windows Live Messenger EmptyFri Feb 12, 2010 6:45 pm

1. Hapi 1
E hap Windows Live Messenger dhe konektoheni
2. Hapi 2
Klikoni në Tools/Options
3. Hapi 3
Klikoni në ? Sing in?
4. Hapi 4
Dhe e un? selektoni "Show Windows Live Today after I sign in to Messenger"
5. Hapi 5
Dhe ok
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Fshij Today dritaren nga Windows Live Messenger
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» WINDOWS LIVE
» CCRL live lists with 100 Elo reduction
» The Delfi Affair (live broadcast)
» LIVE-SCCT FINAL 2011
» The Trampling 4CPU (live broadcast)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: