Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Disa opsione interesante per tastier:)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Disa opsione interesante per tastier:) Empty
MesazhTitulli: Disa opsione interesante per tastier:)   Disa opsione interesante per tastier:) EmptyFri Feb 12, 2010 6:46 pm

Disa opsione interesante per tastier:

1.Ket gje e kam provu ne Windows Vista Ultimate
2.Shkojm Start>Run>Keyboard
3.Na hapet nje dritare qe quhet Keyboard Properties.
Aty tek (Repeat delay caktohet koha sa me u vonu reagimi kur ta mbajm ndrydh ndonje pull.
Aty tek (Repeat rate caktohet sa shpejt me u dubliku shkronjat kur e mbajm ndrydh ndonje pull.
Kurse aty tek (Cursor blink rate) caktohet sa shpejt me leviz kjo vija kur shkruajm ndonje text.
Spo di sa kesh i kjart por provone vet edhe e shihni se per qfar nevoitet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Disa opsione interesante per tastier:)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: