Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Instalimi i Template ne Vbulletin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Instalimi i Template ne Vbulletin   Wed Jan 27, 2010 7:37 pm

Se Pari shkoni ne Ftp edhe e uploadoni Folderin e Template-s Si ne foto
Hyn Ne Forumin qe e keni edhe shkoni ne CONTROL PANEL e morim filen .XML ne folderin e templates edhe e uploadojm ne CP ne forum kshtu si ne foto..

Peace
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Instalimi i Template ne Vbulletin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: