Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Qe kqyrne a te ka ba delte + block naj kush ne

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 24

MesazhTitulli: Qe kqyrne a te ka ba delte + block naj kush ne   Wed Jan 27, 2010 7:38 pm

Qe kqyrne a te ka ba delte + block naj kush ne

MSNOk log_in me nickun ne msn ,
edhe qat person qi doni me dit a ju ka ba delte E KLIKONI

:

- maspari nuk osht online hehehe fore !
- e qelni dritaren por me shkru diqka normal si gjith (si kur te osht

online)
po tash nuk osht online ne gjermanisht i thojn Offline-Sofort-Nachricht !

- e nese te del das

senden von "Offline-Sofort-Nachricht IST NICHT möglich"
ngo security script -_- te ka ba delte + block !ps. se me keto web-faqet osht njo e mir e kqyr kret por niher po un po thom nashta munet me marr edhe passin se

edhe ti me te than qysh munesh me qel ni qasi web besom po ajo nuk osht sen me marr pasa ne msn !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Qe kqyrne a te ka ba delte + block naj kush ne
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Do you have artist block?
» Chiefs Trade Block (Jamaal Charles)
» Oakland Raiders Trade Block! v.2
» How do you delte a save file in Pokemon X/Y?
» cowboys trade block

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: