Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Si Te Ndryshojm Pamje Te GooGles

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Si Te Ndryshojm Pamje Te GooGles   Wed Jan 27, 2010 7:40 pm

Si Te Ndryshojm Pamje Te GooGles
Shkojm në IE apo Mozilla hapim Google.com pastaj, mjafton qe keto codes ti vendosni ne search dhe te shkoni me klik mbi I'M feeling Lucky dhe do te shihni ndryshimet
Keto me posht jan kodet te cilat perdoren (dmth te vendosen ne search)

Kodet:

google l33t
elgoog
google gothic
ewmew fudd
xx-klingon
xx-piglatin
google bsd
google linux
google easteregg
answer to life, the universe and everything
google gizoogle
google bearshare
google microsoft
find chuck norris
google april fool's
google finnish
google black
google christmas
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Si Te Ndryshojm Pamje Te GooGles
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: