Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Si me qiT Foto Background ne MSN !

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 24

MesazhTitulli: Si me qiT Foto Background ne MSN !   Sat May 29, 2010 6:52 pm

Hapim PAINT > Open > e hapim foton qe deshirojm dhe e ruajm

Save As > My Computer > Local Disc (C:) > Program Files > Msn Messenger

foton e ruajme me emrin LVBACk si GIF format edhe Save

Bonja Sign Out edhe Sign In prap

Nese doni mi kthy qysh ka qen ma heret shkoni:
My Computer > Local Disc (C:) > Program Files > Msn Messenger edhe fshini LVBAC.GIF
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Si me qiT Foto Background ne MSN !
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» BACKGROUND CHECKS FOR NOOBS
» Lagging + Background
» Background Music
» The Carnival of Monkey Island: fanproject needs background artists!
» How to add a background with Photofiltre

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: