Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Si ta hekim nje dont send errror ne pc ton !!!!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Si ta hekim nje dont send errror ne pc ton !!!!   Wed Jan 27, 2010 7:50 pm

Si ta hekim nje dont send errror ne pc ton !!!!

--->Shum e thjesh nese ju keni hapur nje webfaqe edhe hyni ne google edhe e shkruni edhe ju hapet dritarja e tani shkon web domain ja jipni domaini qfare domanini deshironi te beni edhe eshe duhet te jepni tanni domaini qe e keni ne .piczo.com edhe passowrdin tana ne fund ja jep e-mail edhe pass

Click here der klikon edhe te hap webfaqeja de deshiruat te beni ne .tk

amo nuk munden te ktheni .tk nqoftese nuk jeni i regjistruah Sorry
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Si ta hekim nje dont send errror ne pc ton !!!!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» dont belive this?????
» AT TE WALKER - for the star wars fans - DONT pay $250 when you can pay....
» Do you know how to hula hoop?
» Version 1.6 update
» To Request a Gift on your Friend's Wall: 

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: