Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Per me i hek virusat nga pc jote ju veproni si ne vijim:

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 26

Per me i hek virusat nga pc jote ju veproni si ne vijim: Empty
MesazhTitulli: Per me i hek virusat nga pc jote ju veproni si ne vijim:   Per me i hek virusat nga pc jote ju veproni si ne vijim: EmptyWed Jan 27, 2010 8:05 pm

Per me i hek virusat nga pc jote ju veproni si ne vijim:-

1.shkoni start

2.zgjedhni run

3.e shkruni %temp%

4.shtypim pullen enter

5.kejt qata fajlla dhe foldera qa ti qet jan virusa

6.i selektoni qata edhe i fshini me delete edhe ok!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Per me i hek virusat nga pc jote ju veproni si ne vijim:
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: