Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Dergo 25 sms me nr tendin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Dergo 25 sms me nr tendin   Wed Jan 27, 2010 9:09 pm

Ketu mundeni mi dergu 25 sms free me 1 nr telefoni, shkon 100% sms dhe sikur pi telefonit me nr Mundeni mi regjistru aq numra sa keni edhe nga 25 sms free per qdo nr te regjistrum

http://www.smsglobal.com/en-ae/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Dergo 25 sms me nr tendin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Qendra E Forumit :: Oferta&Sherbime Falas-
Kërce tek: