Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Lexo: Per Antaret nga Kosova!

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Lexo: Per Antaret nga Kosova!   Wed Jan 27, 2010 9:16 pm

Pershendetje.. Ju qe keni problem te hyni ne forum ne pasi qe shumica jan anku nuk eshte problemi tek ne por tek ISP Provajderi juaj, Pra Ju Kisha Lut gjithve qe te kontaktoni me Te IPKOS .. dhe te ju tregoni qe qka eshte problemi .. sa me shume vet qe kontaktojn me mire
Faleminderit per MireKuptim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Lexo: Per Antaret nga Kosova!
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» kosova.ctg

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Qendra E Forumit :: Rregullat E Forumit-
Kërce tek: