Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Nene E Bije Ne BigBrother 3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Nene E Bije Ne BigBrother 3   Wed Jan 27, 2010 9:25 pm

Nene E Bije Ne BigBrother 3


Vellai i Madh surprizon te gjithe me perzgjedhjen e konkurentit te radhes.
Ajo eshte Valentina 50-vjecare e cila perkundrejt moshes se saj, ne shpirt ndjehet e re. Ajo tregon se po hyn ne shtepine e Big Brother per te provuar e shijuar emocione te forta.
Nderkohe qe Valentina hyn ne shtepine e Big Brother, per Domeniken rezervohet nje tjeter surprize: nje zarf ku ndodhet nje bilete avioni per te udhetuar per ne Dubai. Kjo bilete eshte pjese e nje sfide ndermjet Domenikes e nenes se saj, nese ajo do te arrinte te hynte ne shtepi.
Domenika sheh nje video-mesazh ne te cilen nena e saj i tregon se sfida e tyre eshte ende e hapur, pasi edhe ajo do te jete banore e kesaj shtepie. “Udhetimin do ta fitoje ajo qe del e fundit nga loja”- shprehet nena e saj.
Surprizat nuk perfundojne me kaq sepse Domenika shkon ne dhomen e rrefimit ku aty ndodhet nena e saj, banorja e re Valentina, e cila do te garoje si gjithe konkurentet e tjere per cmimin prej 10 milione lekesh te reja.
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Nene E Bije Ne BigBrother 3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Argetim&Zbavitje :: Big Brother 3-
Kërce tek: