Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Mbremja E Pare Ne Big Brother 3

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Mbremja E Pare Ne Big Brother 3   Wed Jan 27, 2010 9:26 pm

Mbremja E Pare Ne Big Brother 3


Banoret e rinj perpiqen te familjarizohen me cdo ambient te shtepise duke sistemuar keshtu nje pjese te gjerave te tyre.
Ndersa vajzat bashkohen ne dhome e ndihmojne njera-tjetren ne rregullim, djemte dalin ne oborr ku zhvillojne bisedat e para te cilat lidhen kryesisht me bashkejetesen ndermjet tyre, njohjen e karakterit dhe te zakoneve, prejardhjen apo edhe per eksperiencat e ngjashme.
Disa nga banoret preokupohen per darken e fillojne ta pergatitin ate. Ne sfond degjohet muzika shqiptare e viteve ’80.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Mbremja E Pare Ne Big Brother 3
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Howard Stern Interviews Charlie Murphy (Eddie Murphy's brother - radio)
» My brother has autism.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Argetim&Zbavitje :: Big Brother 3-
Kërce tek: