Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Logo Tutorials..

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 24

MesazhTitulli: Logo Tutorials..   Thu Jan 28, 2010 1:56 am

Ne rast se keni nevoje per te dizajnuar logo, keni kete faqe:
http://www.logotutorials.com/
Ketu keni disa tuto, jane te lehta per te u kuptuar dhe shume te mira..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Logo Tutorials..
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» New THX Logo Trailer
» My Today Surprise .... from MY-JFC Taikos ... (present for Logo competition)
» **Make a logo for TCI Contest** (Contest Over)
» S7 logo contest #2 vote now everybody please
» Looking for someone to create a logo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Photoshop :: Photoshop Tutorials-
Kërce tek: