Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Adobe After Effects CS4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 24

MesazhTitulli: Adobe After Effects CS4   Thu Jan 28, 2010 1:59 am


Kodi:
http://rapidshare.com/files/168083227/349-adoaft.part1.rar
http://rapidshare.com/files/168036874/349-adoaft.part2.rar
http://rapidshare.com/files/168088383/349-adoaft.part3.rar
http://rapidshare.com/files/168039189/349-adoaft.part4.rar
http://rapidshare.com/files/168109738/349-adoaft.part5.rar

Password
Kodi:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Adobe After Effects CS4
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» After Effects Tutorial - Organic Cell Edges
» The sound effects in Wolf3D and SoD
» Power Sword Tutorial (with more to follow)
» scientists say video games boost brain power and multitasking
» Important - Adobe Flash Player Vulnerability

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Photoshop :: Photoshop Tutorials-
Kërce tek: