Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share
 

 Adobe Photoshop Lightroom v2.4 Full

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

Adobe Photoshop Lightroom v2.4 Full Empty
MesazhTitulli: Adobe Photoshop Lightroom v2.4 Full   Adobe Photoshop Lightroom v2.4 Full EmptyThu Jan 28, 2010 2:10 am

Adobe Photoshop Lightroom v2.4 Full Adobe-photoshop-lightroom-v2-4-fulladobe-camera-raw-5-4
Kodi:
http://rapidshare.com/files/265078820/Adobe.Lightroom.V2.4.By.VICTORIOUS.rar
http://rapidshare.com/files/265078820/Adobe.Lightroom.V2.4.By.VICTORIOUS.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Adobe Photoshop Lightroom v2.4 Full
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 1/4 Hulk Diorama (Full Size) Never Done Before (coming Soon)
» I7 Extreeme Full Power 5
» Full Moon Quests
» Full Moon Event
» How to apply Drop Shadow to your Images: Photoshop (any version)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Photoshop :: Photoshop Tutorials-
Kërce tek: