Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 CS Cheats, WallHack, SpeedHack, noSmoke, noFlash, etc.

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: CS Cheats, WallHack, SpeedHack, noSmoke, noFlash, etc.   Thu Jan 28, 2010 6:23 pm

Counter Strike 1.6 WallHack, SpeedHack, noSmoke, noFlash, etc.

i merrni 2 filet qe ndodhen ne folder dhe i shtini ne Counter Strike 1.6 folder apo valve varet si e keni.
pastaj hapni sxe injected me pas CS, dhe hyni ne loj .
Per ti aktivizuar cheats kto jan comandat:

F2 – WallHack, noSmoke, noFlash.
F3 – Ativa SpeedHack.
F4 – Desativa SpeedHack
F5 – Ativa/Desativa Tercera pessoa.
F6 – Local Glow.
F9 – Mostrar/Ocultar Opções.


sendspace.com va0lm3

megaupload.com WOH017VD
__________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
CS Cheats, WallHack, SpeedHack, noSmoke, noFlash, etc.
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Counter Strike :: Cheats-
Kërce tek: