Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Speed Hack For Sxe 8.5

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Speed Hack For Sxe 8.5   Thu Jan 28, 2010 6:24 pm

Si Ta PerdoRim
1.E boni EXTRACT files
2.I kapni 2filet qe jon .dll
3.Dergoni NE counter-strike 1.6 ose VALVE
4.NE loj shtype F2 WALLHACK
5.F3 SPEED HACK , F4 ME NAL SPEEDHACK.!
Kodi:
http://www.4shared.com/file/182009979/c3a0e4a9/WH-sicheats-wwwtkt-cheatsnet.html
IshaLLa Dini Qysh Me PeRdoR Smile
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Speed Hack For Sxe 8.5
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Choose Sword (Glaive) or +3 Speed/Rapidite?
» Berapa top speed siput anda dan berapa RPM pada top speed...
» top speed 250i
» Deep Rybka 4.1 live on IPON
» what is the best GUI, Time Setting, Book and Engine for 14 sec per move game?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Counter Strike :: Cheats-
Kërce tek: