Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Shqip i modifikuar Windows 7 Final

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
avatar

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Shqip i modifikuar Windows 7 Final   Thu Jan 28, 2010 7:33 pm

Shqip i modifikuar Windows 7 Final

Procedura e instalimit eshte shqip asgje sesht ndryshuar nga cd origjinale

per me shume info shiko linkun



Kodi:
http://www.mediafire.com/file/nnnmwzzy3wm/GRMCULFRER_EN_DVD.part01.rar
http://www.mediafire.com/file/g3drxzmnyzy/GRMCULFRER_EN_DVD.part02.rar
http://www.mediafire.com/file/mtgm3rmkd5w/GRMCULFRER_EN_DVD.part03.rar
http://www.mediafire.com/file/moanfuwfunr/GRMCULFRER_EN_DVD.part04.rar
http://www.mediafire.com/file/2tzgwz5wjwm/GRMCULFRER_EN_DVD.part05.rar
http://www.mediafire.com/file/m4am5gzn2rk/GRMCULFRER_EN_DVD.part06.rar
http://www.mediafire.com/file/eqzvyjrvmyy/GRMCULFRER_EN_DVD.part07.rar
http://www.mediafire.com/file/n1wynbkligy/GRMCULFRER_EN_DVD.part08.rar
http://www.mediafire.com/file/m4m3nxaywnf/GRMCULFRER_EN_DVD.part09.rar
http://www.mediafire.com/file/mmmzzmdtezn/GRMCULFRER_EN_DVD.part10.rar
http://www.mediafire.com/file/tanwhvhnmxt/GRMCULFRER_EN_DVD.part11.rar
http://www.mediafire.com/file/ztghglozyim/GRMCULFRER_EN_DVD.part12.rar
http://www.mediafire.com/file/t0mntmnzyrf/GRMCULFRER_EN_DVD.part13.rar
http://www.mediafire.com/file/if22oykntnd/GRMCULFRER_EN_DVD.part14.rar
http://www.mediafire.com/file/zdcjymottom/GRMCULFRER_EN_DVD.part15.rar
http://www.mediafire.com/file/thzymyhkndn/GRMCULFRER_EN_DVD.part16.rar
http://www.mediafire.com/file/4d1dnylznng/GRMCULFRER_EN_DVD.part17.rar
http://www.mediafire.com/file/zdl3t40emm0/GRMCULFRER_EN_DVD.part18.rar
http://www.mediafire.com/file/nzzzezyz2jm/GRMCULFRER_EN_DVD.part19.rar
http://www.mediafire.com/file/h2tzmddayog/GRMCULFRER_EN_DVD.part20.rar
http://www.mediafire.com/file/mtjfmtmhnk4/GRMCULFRER_EN_DVD.part21.rar
http://www.mediafire.com/file/zjhgw0omywi/GRMCULFRER_EN_DVD.part22.rar
http://www.mediafire.com/file/ztdyzyebeom/GRMCULFRER_EN_DVD.part23.rar
http://www.mediafire.com/file/ezmmmnzxwei/GRMCULFRER_EN_DVD.part24.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Shqip i modifikuar Windows 7 Final
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Final Fantasy XIII-2
» Bilbao Masters Final 2012
» The Final Theory of Chess Wiki (Updated)
» windows 8 core i5
» Scid vs Pc 4.5 (windows beta) is available

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Applications :: Windows-
Kërce tek: