Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 Si Me Hec banned

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: Si Me Hec banned   Wed Jan 27, 2010 7:15 pm

1.kur ja bon ban naj kush dilni prej cs ju
2.nalne rrjetin
3.hekne modem prej rryme
4.lene pak nja 5 minuta ose mapak
5.shtine modem hini luni cs ka me ju bo

aato qe perdorin adsl dhe onnet veq 5 seconda ju duhen disconect dhe conect dhe
ju hjeket bannedi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
Si Me Hec banned
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» how to get one muxxu Account back after getting banned. (no Garantee!)
» and gibby was banned again :)
» Yo :)
» Build-A-Bear Workshop® mini friends in McDonald's Happy Meal®
» Gibby was banned!!!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Counter Strike :: Counter Strike-
Kërce tek: