Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  CalendarCalendar  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Share | 
 

 si me bo MultiLiveMSN pa program

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack

Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 25

MesazhTitulli: si me bo MultiLiveMSN pa program   Fri Jan 29, 2010 2:22 am

për me bo Windows Live Messenger-in multi ndiqni këto hapa
1. së pari hapeni Registry Editor (kliko start>run>shkruaje regedit>ok)
2. shkoni tek registry key:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows Live\Messenger

3. në anën e djathtë në fushën e bardhë klikoni me buttonin e djathtë të mousit dhe krijojeni një
DWORD Value
4. këtë DWORD Value të re që e formoni emrojeni MultipleInstances
5. pastaj hapeni këtë Value "MultipleInstances" dhe ndryshojeni Value data prej 0 në 1
6. mbylleni Registry Editor-in
dhe hapni msn dritare derisa ta bllokoni pc
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.v-shala.tk
 
si me bo MultiLiveMSN pa program
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jester java chess program
» Stockfish No.1 It's Senseless to Buy a Chess Program!
» Houdini Chess Program Crushed!! - Using The A.R.B Chess System
» Chess Hero (Chess Training Program)
» PROGRAM AHLAN WASALAN BIKERS bersama TV9

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: