Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...


Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa përgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Qendra E Forumit

 
Asnjë mesazh i ri

Rregullat E Forumit

Keto Jane Rregullat E Forumit
22Wed Jan 27, 2010 9:18 pm
noah~hack Rregullat Ne Forum
Asnjë mesazh i ri

Oferta&Sherbime Falas

Ketu Postohen Oferta&Sherbime Falas
22Wed Jan 27, 2010 9:13 pm
noah~hack Per me qu 5 smsn pi facebook-it
Asnjë mesazh i ri

Te Rejat Rreth Teknologjise

Ne kete teme do te gjeni te rejat me te fundit rreth teknologjis lajmet e portalit
44Fri Jan 29, 2010 12:36 am
noah~hack 'Tableta' nga Apple: E mirë, apo e keqe?
Asnjë mesazh i ri

Prezentimi ne Forum

Para se te postoni dhe te shikoni temat jepni prezantimin tuaj duke shkruajtur dicka rreth vetes prshb: (emri,mbiemri,banimi,hobi etj etj)
11Fri Jan 29, 2010 12:38 am
noah~hack Prezantimi ;)  Jem:D

Tutoriale&Mesime

 
Asnjë mesazh i ri

Tutoriale&Mesime

Ketu Mund Te Gjeni Tutoriale&Mesime Te Ndryshme
8688Thu Jun 10, 2010 6:27 pm
noah~hack Beje edhe ti nickun me ngjyra
Asnjë mesazh i ri

Hacking Tools

Programe me te mira per hack do ti gjeni ne ket forum
2525Mon Sep 20, 2010 7:26 pm
noah~hack Hack phbb Forum
Asnjë mesazh i ri

Pyetje Pergjigjie / Ndihmë

Këtu do të gjeni përgjigjet e pyetjeve dhe shqetësimeve që ne kemi hasur me shpesh nga vizitorët. Nëse jeni kureshtarë ose keni një pyetje lexoni këtë forum para se të na bëni pyetjen pasi mund të gjeni nje përgjigje.
00
Asnjë mesazh i ri

Bisedë e Lirë Chit/Chat

Ketu antaret pasi qe te prezentohen, mund te bejne biseda te lira
00
Asnjë mesazh i ri

Crack & Serialz

Ketu në kët Forum mundeni të beni kërkesen për shum Cracks & Serials të ndryshem. Por mundeni te gjeni dhe shum Seriale të shum programeve që jan postuar nga antaret, klikoni buttonin "Kërko" para se të postosh këtu.
2425Wed May 05, 2010 11:40 pm
noah~hack Driver Genius Pro v8.0.316 Final
Asnjë mesazh i ri

Exploit

Këtu mund të vendosni exploitet/shfrytzuesit të cilet janë të koduar në gjuhen C++ apo edhe në gjuh të tjera si PERL , gjithashtu informacione rreth shfrytëzuesve
00
Asnjë mesazh i ri

Sport

Ktu Postoni The Gjitha Gjërat Rreth Sportit .
00

Counter Strike

 
Asnjë mesazh i ri

Counter Strike

Gjithqka Mund Te GJeni Dhe Te Postoni Ketu Per CounteR Strike
1314Wed Sep 01, 2010 12:59 pm
noah~hack Counter Strike Protocoll 48
Asnjë mesazh i ri

Cheats

Ktu Mund Ti Gjeni te Gjitha Cheats
949Sun Apr 11, 2010 4:49 am
noah~hack ja edhe aim boti

Argetim&Zbavitje

 
Asnjë mesazh i ri

Votime&Sondazhe

Ketu Mund Te Postoni Votime&Sondazhe
00
Asnjë mesazh i ri

Big Brother 3

Ktu Mund Ti Gjeni Mat Rejat e Big Brother 3
44Wed Jan 27, 2010 9:26 pm
noah~hack Fillon Big Brother

Applications

 
Asnjë mesazh i ri

Programe

Ketu Mund Te Postoni Dhe Te Gjeni Programe Te Ndryshme
11Thu Jan 28, 2010 5:43 am
noah~hack MSN Recorder Max 4.1.8.8
Asnjë mesazh i ri

Anivirusa

Ketu Mund Te Postoni Dhe Te Gjeni Antivirusa Te Ndryshem
1010Tue Feb 09, 2010 7:46 pm
noah~hack Opera 10.50 Build 3216 Pre-Alpha
Asnjë mesazh i ri

Lojra&Games

Ketu Mund Te Postoni Dhe Te Gjeni Lojra&Games
44Wed Jan 27, 2010 8:49 pm
noah~hack [GAME] FIFA 2007 "Full"
Asnjë mesazh i ri

Msn Messenger

Te gjitha programet per Msn Messenger do ti postoni ktu
78Tue Mar 16, 2010 5:49 pm
noah~hack Messenger Plus! Live 4.79.353 beta
Asnjë mesazh i ri

Windows

Ketu mund te postoni gjera te ndryshme rreth Windows.Win xp, Win Vista Win 7 edhe programe te tjera Office etj.
610Sat Feb 13, 2010 6:10 pm
noah~hack Microsoft Windows Xp SP2 Gold Edition CD KEY + Direct Link + Orginal 2008

Muzike

 
Asnjë mesazh i ri

Muzike Shqip

Ketu Mund Te Postoni Dhe Te Gjeni Muzike Shqipe
44Thu Jan 28, 2010 1:34 am
noah~hack Bubulina Krasniqi - Elementi i 5-të
Asnjë mesazh i ri

Muzike Te Huaja

Ketu Mund Te Postoni Dhe Te Gjeni Muzike Te Huaja
11Thu Jan 28, 2010 1:30 am
noah~hack Kat DeLuna featuring Elephant Man - Whine Up
Asnjë mesazh i ri

Filma Shqip

Filmat shqip nga me te mirat do ti gjeni ne ket tem.
00
Asnjë mesazh i ri

Filma Anglisht

Filma te huaj nga me te fundit do ti gjeni ne ket teme
11Sun Mar 14, 2010 2:31 pm
noah~hack FiLeM Lessie

Photoshop

 
Asnjë mesazh i ri

Dizajne Nga Ju

Ktu Mund Te Gjeni Dizajnin Nga Antaret Qe Jan Desing
68Wed May 19, 2010 12:39 am
noah~hack Desing By noah~hack
Asnjë mesazh i ri

Photoshop Tutorials

Ketu Mund Te Postoni Dhe Te Gjeni Tutoriale Per Photoshop
1212Sun Feb 14, 2010 10:06 pm
noah~hack Do WebFaqe per Design
Asnjë mesazh i ri

Wallpapers

Ketu Mund Te Gjeni Wallpaper Te Ndryshum
22Sat Apr 17, 2010 1:27 am
noah~hack Wallpaper JEme

Shporta E Forumit

 
Asnjë mesazh i ri

Shporta E Forumit

Ketu Postohen Temat E Pavlera
00
Free forum : www.KLh-noah Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush është në linjë
Kush është në linjëAnëtarët e këtij forumi kanë postuar 275 artikuj
Forumi ka 11 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri Qendrim
1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 15 më Sat Sep 28, 2013 7:12 pm

Anëtarët të regjistruar Asnjë
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Moderators ]

Mesazhe të rejaMesazhe të rejaAsnjë mesazh i riAsnjë mesazh i ri  Forumi është KyçurForumi është Kyçur