Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Lej Senet e minimizuar edhe Shyme PC

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Lej Senet e minimizuar edhe Shyme PC Empty
MesazhTitulli: Lej Senet e minimizuar edhe Shyme PC   Lej Senet e minimizuar edhe Shyme PC EmptyWed Feb 10, 2010 5:59 pm

Do tju tregoj si me e nal PC edhe mi rujt senet qe i keni pas te minimizune

se pari
duhet me e pas enable hibernate..
shko
1.Control Panel
2.Power Options
3.Hibernate
4.Enable Hibernate
5. OK

pastaj.
i lojm qka dojm te minimizune edheeeee
shkojm:
*.Turn Off Computer
*.e mbajim SHIFT te shtypur
*.klikojme HIBERNATE

Lej Senet e minimizuar edhe Shyme PC Hibernate_winxp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Lej Senet e minimizuar edhe Shyme PC
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ja edhe aim boti
» Beje edhe ti nickun me ngjyra

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: