Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Desktopin bane website

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Desktopin bane website Empty
MesazhTitulli: Desktopin bane website   Desktopin bane website EmptyFri Feb 12, 2010 6:33 pm

E hapni Notepad
dhe e shkruni:
<html>
<body>
<iframe
src ="http://www.google.com"
width="100%" height="100%">
</iframe>
</body>
</html>|
ktu ku e kum shkrujt une
Kodi:
http://www.google.com ju ne vend te google` e shkruni webfaqen qe deshironi ta vendoni ne desktop
tani e bani save as
dhe e shkruni emri.html
e siguroni ne html format - mos haroni!
tani shkoni properties(desktopit)
edhe hini ne browse dhe shkoni te folderi se ku e keni rujt
e selectoni, apply , pastaj ok
edhe keni me pa qe desktopi ju bohet webfaqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Desktopin bane website
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 500 Website per Proxy
» Hacking Website NGA RUn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Tutoriale&Mesime :: Tutoriale&Mesime-
Kërce tek: