Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...

Powered By:Valmir Shala
 
ForumForum  PortalPortal  Latest imagesLatest images  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

 

 Microsoft Windows Xp SP2 Gold Edition CD KEY + Direct Link + Orginal 2008

Shko poshtë 
AutoriMesazh
noah~hack
Admin
noah~hack


Numri i postimeve : 275
Join date : 24/01/2010
Age : 29

Microsoft Windows Xp SP2 Gold Edition CD KEY + Direct Link + Orginal 2008 Empty
MesazhTitulli: Microsoft Windows Xp SP2 Gold Edition CD KEY + Direct Link + Orginal 2008   Microsoft Windows Xp SP2 Gold Edition CD KEY + Direct Link + Orginal 2008 EmptySat Feb 13, 2010 6:10 pm

This version of Windows is original and doesn't need any patches or cracks.
And do you know when you install updates your computer is getting slower?
With Gold version it's not! I tested it by myself and I got to admit, it's pretty good.

Just burn to cd, enter serial when installing and your good to go.


Pershendetje ky system operativ eshte Genuine skeni nevoj patch etj.. sene ky eshte orgjinal prej microsoftit siq po e shihni edhe vet me CD key osht eshte i testum nga vet un provone edhe ju dhe super po shkon

Pra per ju antar te forumit alboz ju kam mundsu per me shkarkuar direkt pa prit hiq formati eshte ISO drejt CD e qitni pastaj installoni dhe serialin ja jepni edhe kryhet

DMTH ORGJINAL CD KEY PERMBAN KY WINDOWS

Per me bo Genuine e keni Folder mrena veq e boni Extract Prej ISO

CD KEY: MYHVT-WQ49M-QRPVF-V86FC-P3R8Y

FORMAT .ISO DIRECT TO CD

http://www.sendspace.com/pro/dl/3p8q5t

or

http://uploading.com/files/f8771d1a/...CKER-BLERO.rar

or

http://hotfile.com/dl/27733509/c5360...part1.rar.html
http://hotfile.com/dl/27734639/bc6b0...part2.rar.html
http://hotfile.com/dl/27735307/87f27...part3.rar.html
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.v-shala.tk
 
Microsoft Windows Xp SP2 Gold Edition CD KEY + Direct Link + Orginal 2008
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Microsoft Office 2007 Blue Edition
» Windows Vista Home Premium SP1 Lite Edition
» Bit defender 2008
» Windows 7 Beta 1 Build 7000
» Windows XP SP3 NASA 2nd Generation 2010

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Miresevini ne forum ju urojm te kaloni çaste te bukura dhe kenaqesi pa fund...  :: Applications :: Windows-
Kërce tek: